Kontakt

O nás

Veterinárna ambulancia vo Fiľakove bola navrhnutá a postavená špeciálne pre komplexnú liečbu malých a drobných zvierat, vrátane exotických. Do prevádzky bola uvedená koncom roka 2011.

Majiteľka tejto praxe MVDr. Andrea Kolimárová sa venuje veterinárnej medicíne psov a mačiek už od roku 2009, kedy absolvovala Vysokú školu veterinárnu v Košiciach. Odborné skúsenosti potom získavala počas cielených stáží na tuzemských klinikách, ako aj účasťou na mnohých kongresoch a seminároch, venovaných špecializovaným problémom diagnostiky aj terapia chorôb malých zvierat. V posledných rokoch sa venuje najmä internej medicíne psov, mačiek a ďalšej drobnej a strednej zveri.

Na zabezpečenie veterinárnej starostlivosti v oblasti Fiľakovo, sme veterinárnu starostlivosť (tz. základné úkony) schopní vykonávať formou vycestovania za klientom. Zložitejšie úkony sa výlučne realizujú vo veterinárnej ambulancii vo Fiľakove.

V spolupráci s ďalšími veterinárnymi pracoviskami je táto ambulancia schopná riešiť aj zložité prípady. Pre svojich klientov zabezpečujeme aj pohotovosť na telefóne.

Naším krédom je neustále sa zdokonaľovať, získavať najnovšie informácie zo všetkých odborov veterinárnej medicíny, individuálny prístup ku každému klientovi, jeho potrebám a požiadavkám a tak poskytovať čo najlepšiu starostlivosť chovateľom malých zvierat nielen vo Fiľakove, ale aj v priliehajucej oblasti. Každý pacient je pre nás jedinečný s jedinečnými potrebami.

Striháme a upravujeme podľa aktuálneho medzinárodného štandardu plemena , ale samozrejme aj podľa vašich konkrétnych požiadaviek a individuálnych želaní.

Priateľské a vľúdne zaobchádzanie bez použitia tlmiacich preparátov a zásadne bez priväzovanie k tzv. šibenici je našou samozrejmosťou , rovnako tak , že majiteľ psíka môže byť celý čas prítomný pri jeho úprave . Termín každej návštevy je preto nutné dohodnúť vopred telefonicky . Každému klientovi sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety podľa jeho časových možností.

Čo očakávať

Zodpovedný prístup

Maximálna snaha riešiť problém

Profesionalita

Referencie

Pani doktorka bola veľmi milá a priateľská a k práci sa stavala veľmi svedomito a zodpovedne. Bolo na nej vidno že svoju prácu robí s láskou. Môžem len odporúčať :)
Janka
Oceňujem profesionálny prístup, ochotu a tiež celkovú atmosféru v ambulancií počas mojej návštevy.
Peter